Facebook Twitter Youtube

Ознайомлення зі справами

У Шостому апеляційному адміністративному суді для зручності відвідувачів суду обладнана кімната для ознайомлення з матеріалами справ. Вона розміщується за адресою суду: вул. Московська 8, корпус 30, зала судового засідання №6.

Відповідно до чинного законодавства України особи, які беруть участь у судовому провадженні, мають право знайомитися з матеріалами справ, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії судових рішень в порядку.

Отримати матеріали судової справи для ознайомлення Ви можете на підставі заяви (завантажити бланк) протягом робочого часу (див. розпорядок роботи суду).

До заяви про ознайомлення зі справами Вам потрібно надати документ, що посвідчує особу, документ на підтвердження повноважень представника (якщо заява подається представником), зокрема:

- службове посвідчення;

- документи, що підтверджують повноваження адвоката на надання правової допомоги (довіреність, ордер);

- дорученість органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги;

- дорученість державного органу, уповноваженого законом представляти свої інтереси у суді.

Одночасно з подачею заяви узгоджується зручні дата і час для ознайомлення зі справою.

Заяву на ознайомлення з матеріалами справи можна надіслати на електронну адресу суду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштовим відправленням на адресу суду: вул. Московська, 8, корп. 30, м. Київ, 01010. У заяві необхідно зазначити контактний номер телефону, за яким можна узгодити дату і час ознайомлення зі справою.

Ознайомлення з матеріалами справи здійснюється виключно у приміщенні суду, у кімнаті для ознайомлення зі справами, та в присутності працівника апарату суду протягом робочого часу суду.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65