Facebook Twitter Youtube

Cклад постійних колегій суддів та резервні судді постійних колегій з 09.10.2018

Персональний склад постійної колегії суддів

Резервний суддя 
(резервні судді) 
постійної колегії суддів

Суддя – доповідач Суддя – член колегії Суддя – член колегії
1 Аліменко В.О. Безименна Н.В. Кучма А.Ю. Бєлова Л.В., Лічевецький І.О.
2 Безименна Н.В. Аліменко В.О. Кучма А.Ю. Бєлова Л.В.
3 Кучма А.Ю. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Бєлова Л.В., Мєзєнцев Є.І.
4 Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Безименна Н.В. Аліменко В.О.
5 Епель О.В. Губська Л.В. Степанюк А.Г. Кузьменко В.В.
6 Чаку Є.В. Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Степанюк А.Г., Кузьменко В.В.
7 Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Шелест С.Б., Кузьмишина О.М.
8 Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Коротких А.Ю., Собків Я.М.
9 Коротких А.Ю. Ганечко О.М. Сорочко Є.О. Файдюк В.В., Федотов І.В.
10 Ганечко О.М. Федотов І.В. Коротких А.Ю. Сорочко Є.О.
11 Федотов І.В. Сорочко Є.О. Ганечко О.М. Парінов А.Б., Коротких А.Ю.
12 Сорочко Є.О. Коротких А.Ю. Федотов І.В. Беспалов О.О., Ганечко О.М.
13 Горяйнов А.М. Кузьмишина О.М. Файдюк В.В. Коротких А.Ю., Аліменко В.О.
14 Земляна Г.В. Лічевецький І.О. Ісаєнко Ю.А. Мельничук В.П.
15 Ісаєнко Ю.А. Земляна Г.В. Мельничук В.П. Лічевецький І.О., Собків Я.М.
16 Лічевецький І.О. Земляна Г.В. Мельничук В.П. Аліменко В.О., Ісаєнко Ю.А.
17 Мельничук В.П. Ісаєнко Ю.А. Лічевецький І.О. Земляна Г.В.
18 Кузьменко В.В. Шурко О.І. Василенко Я.М.
19 Шурко О.І. Василенко Я.М. Кузьменко В.В. Чаку Є.В.
20 Василенко Я.М. Шурко О.І. Кузьменко В.В. Файдюк В.В.
21 Степанюк А.Г. Губська Л.В. Епель О.В. Шурко О.І., Кузьменко В.В.
22 Губська О.А. Беспалов О.О. Парінов А.Б. Ключкович В.Ю.
23 Костюк Л.О. Бужак Н.П. Кузьменко В.В. Кузьмишина О.М.
24 Бужак Н.П. Костюк Л.О. Троян Н.М. Губська О.А., Степанюк А.Г.
25 Беспалов О.О. Парінов А.Б. Губська О.А. Сорочко Є.О., Пилипенко О.Є.
26 Троян Н.М. Костюк Л.О. Бужак Н.П. Ключкович В.Ю.
27 Ключкович В.Ю. Губська О.А. Сорочко Є.О. Ганечко О.М.
28 Вівдиченко Т.Р. Файдюк В.В. Чаку Є.В. Кучма А.Ю.
29 Губська Л.В. Епель О.В. Степанюк А.Г. Собків Я.М.
30 Собків Я.М. Файдюк В.В. Ісаєнко Ю.А. Губська Л.В.
31 Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Кузьмишина О.М. Мєзєнцев Є.І.
32 Кузьмишина О.М. Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Костюк Л.О.,Мєзєнцев Є.І.
33 Пилипенко О.Є. Шелест С.Б. Кузьмишина О.М. Беспалов О.О.
34 Парінов А.Б. Губська О.А. Беспалов О.О. Федотов І.В.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65