Facebook Twitter Youtube

Склад постійних колегій суддів та резервні судді постійних колегій з 06.11.2019

Персональний склад постійної колегії суддів

Резервний суддя 
(резервні судді) 
постійної колегії суддів

Суддя – доповідач Суддя – член колегії Суддя – член колегії
1 Аліменко В.О. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Безименна Н.В.
2 Безименна Н.В. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Аліменко В.О., Ключкович В.Ю.
3 Кучма А.Ю. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Бєлова Л.В.
4 Бєлова Л.В. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Кучма А.Ю.
5 Епель О.В. Карпушова О.В. Степанюк А.Г. Губська Л.В., Вівдиченко Т.Р.
6 Чаку Є.В. Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Єгорова Н.М.
7 Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Сорочко Є.О.
8 Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Собків Я.М.
9 Коротких А.Ю. Єгорова Н.М. Сорочко Є.О. Файдюк В.В., Федотов І.В.
10 Ганечко О.М. Кузьменко В.В. Шурко О.І. Василенко Я.М., Сорочко Є.О.
11 Федотов І.В. Сорочко Є.О. Єгорова Н.М. Бараненко І.І., Парінов А.Б.
12 Сорочко Є.О. Єгорова Н.М. Федотов І.В. Ганечко О.М.
13 Горяйнов А.М. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Костюк Л.О.
14 Земляна Г.В. Собків Я.М. Ісаєнко Ю.А. Вівдиченко Т.Р., Парінов А.Б.
15 Ісаєнко Ю.А. Земляна Г.В. Собків Я.М. Кобаль М.І.
16 Лічевецький І.О. Кобаль М.І. Мельничук В.П.
Аліменко В.О.
17 Мельничук В.П. Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Костюк Л.О.
18 Кузьменко В.В. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Шурко О.І.
19 Шурко О.І. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Кузьменко В.В., Степанюк А.Г.
20 Василенко Я.М. Кузьменко В.В. Шурко О.І. Ганечко О.М.
21 Степанюк А.Г. Губська Л.В. Епель О.В. Карпушова О.В., Шурко О.І., Кобаль М.І.
22 Єгорова Н.М. Федотов І.В. Сорочко Є.О. Чаку Є.В.
23 Костюк Л.О. Бужак Н.П. Кобаль М.І. Мельничук В.П.
24 Бужак Н.П. Костюк Л.О. Кобаль М.І.
25 Беспалов О.О. Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Пилипенко О.Є.
26 Карпушова О.В. Губська Л.В. Епель О.В. Степанюк А.Г., Вівдиченко Т.Р.
27 Ключкович В.Ю. Парінов А.Б. Беспалов О.О. Безименна Н.В.
28 Вівдиченко Т.Р. Епель О.В. Карпушова О.В.
29 Губська Л.В. Карпушова О.В. Степанюк А.Г. Епель О.В.
30 Собків Я.М. Земляна Г.В. Ісаєнко Ю.А. Степанюк А.Г., Мельничук В.П.
31 Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Кузьмишина О.М. Мєзєнцев Є.І.
32 Кузьмишина О.М. Костюк Л.О. Пилипенко О.Є. Собків Я.М.
33 Пилипенко О.Є. Глущенко Я.Б. Черпіцька Л.Т. Беспалов О.О., Степанюк А.Г.
34 Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Беспалов О.О. Єгорова Н.М., Земляна Г.В.
35 Кобаль М.І. Беспалов О.О. Степанюк А.Г. Лічевецький І.О.
36 Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Мельничук В.П. Бараненко І.І.
37 Глущенко Я.Б. Пилипенко О.Є. Черпіцька Л.Т. Мельничук В.П.
38 Черпіцька Л.Т. Глущенко Я.Б. Пилипенко О.Є. Собків Я.М.
39 Бабенко К.А. Бараненко І.І. Єгорова Н.М. Степанюк А.Г., Федотов І.В.
40 Бараненко І.І. Бабенко К.А. Федотов І.В. Оксененко О.М.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65