Facebook Twitter Youtube

Склад постійних колегій суддів та резервні судді постійних колегій з 09.09.2019

Персональний склад постійної колегії суддів

Резервний суддя 
(резервні судді) 
постійної колегії суддів

Суддя – доповідач Суддя – член колегії Суддя – член колегії
1 Аліменко В.О. Безименна Н.В. Кучма А.Ю. Бєлова Л.В., Лічевецький І.О.
2 Безименна Н.В. Аліменко В.О. Кучма А.Ю. Бєлова Л.В., Ключкович В.Ю.
3 Кучма А.Ю. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Бєлова Л.В., Лічевецький І.О.
4 Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Безименна Н.В. Аліменко В.О., Пилипенко О.Є.
5 Епель О.В. Пилипенко О.Є. Степанюк А.Г. Губська Л.В., Лічевецький І.О.
6 Чаку Є.В. Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Єгорова Н.М.
7 Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Сорочко Є.О.
8 Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Степанюк А.Г., Собків Я.М.
9 Коротких А.Ю. Єгорова Н.М. Сорочко Є.О. Файдюк В.В., Федотов І.В.
10 Ганечко О.М. Василенко Я.М. Шурко О.І. Сорочко Є.О., Кузьменко В.В.
11 Федотов І.В. Сорочко Є.О. Єгорова Н.М. Парінов А.Б.
12 Сорочко Є.О. Єгорова Н.М. Федотов І.В. Ганечко О.М.
13 Горяйнов А.М. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Костюк Л.О.
14 Земляна Г.В. Лічевецький І.О. Ісаєнко Ю.А. Мельничук В.П.
15 Ісаєнко Ю.А. Земляна Г.В. Вівдиченко Т.Р. Лічевецький І.О.
16 Лічевецький І.О. Земляна Г.В. Кузьменко В.В. Аліменко В.О., Ісаєнко Ю.А.
17 Мельничук В.П. Ісаєнко Ю.А. Лічевецький І.О. Земляна Г.В., Костюк Л.О.
18 Кузьменко В.В. Ганечко О.М. Василенко Я.М. Степанюк А.Г., Шурко О.І., Костюк Л.О., Лічевецький І.О.
19 Шурко О.І. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Чаку Є.В., Степанюк А.Г.
20 Василенко Я.М. Шурко О.І. Кузьменко В.В. Ганечко О.М.
21 Степанюк А.Г. Губська Л.В. Епель О.В. Карпушова О.В., Шурко О.І., Файдюк В.В.
22 Єгорова Н.М. Федотов І.В. Сорочко Є.О. Чаку Є.В.
23 Костюк Л.О. Бужак Н.П. Пилипенко О.Є. Мельничук В.П.
24 Бужак Н.П. Костюк Л.О. Пилипенко О.Є. Степанюк А.Г.
25 Беспалов О.О. Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Пилипенко О.Є.
26 Карпушова О.В. Губська Л.В. Епель О.В. Степанюк А.Г.
27 Ключкович В.Ю. Парінов А.Б. Беспалов О.О. Безименна Н.В.
28 Вівдиченко Т.Р. Ключкович В.Ю. Ісаєнко Ю.А. Аліменко В.О.
29 Губська Л.В. Карпушова О.В. Степанюк А.Г. Епель О.В.
30 Собків Я.М. Ганечко О.М. Степанюк А.Г.
31 Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Кузьмишина О.М. Мєзєнцев Є.І.
32 Кузьмишина О.М. Файдюк В.В. Пилипенко О.Є. Лічевецький І.О., Собків Я.М.
33 Пилипенко О.Є. Костюк Л.О. Бужак Н.П. Беспалов О.О., Степанюк А.Г., Кузьмишина О.М.
34 Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Беспалов О.О. Єгорова Н.М.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65