Facebook Twitter Youtube

Склад постійних колегій суддів та резервні судді постійних колегій з 23.04.2019

Персональний склад постійної колегії суддів

Резервний суддя 
(резервні судді) 
постійної колегії суддів

Суддя – доповідач Суддя – член колегії Суддя – член колегії
1 Аліменко В.О. Безименна Н.В. Кучма А.Ю. Бєлова Л.В., Лічевецький І.О.
2 Безименна Н.В. Аліменко В.О. Кучма А.Ю. Бєлова Л.В.
3 Кучма А.Ю. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Бєлова Л.В., Мєзєнцев Є.І.
4 Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Безименна Н.В. Аліменко В.О.
5 Епель О.В. Карпушова О.В. Степанюк А.Г. Губська Л.В.
6 Чаку Є.В. Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Єгорова Н.М.
7 Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Сорочко Є.О.
8 Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Коротких А.Ю., Собків Я.М.
9 Коротких А.Ю. Єгорова Н.М. Сорочко Є.О. Файдюк В.В., Федотов І.В.
10 Ганечко О.М. Федотов І.В. Коротких А.Ю. Сорочко Є.О.
11 Федотов І.В. Сорочко Є.О. Єгорова Н.М. Парінов А.Б., Коротких А.Ю.
12 Сорочко Є.О. Коротких А.Ю. Федотов І.В. Ганечко О.М., Єгорова Н.М.
13 Горяйнов А.М. Коротких А.Ю. Файдюк В.В. Аліменко В.О.
14 Земляна Г.В. Лічевецький І.О. Ісаєнко Ю.А. Мельничук В.П., Парінов А.Б.
15 Ісаєнко Ю.А. Земляна Г.В. Мельничук В.П. Лічевецький І.О.
16 Лічевецький І.О. Земляна Г.В. Мельничук В.П. Аліменко В.О., Ісаєнко Ю.А.
17 Мельничук В.П. Ісаєнко Ю.А. Лічевецький І.О. Земляна Г.В., Костюк Л.О.
18 Кузьменко В.В. Шурко О.І. Василенко Я.М. Губська Л.В.,Степанюк А.Г.
19 Шурко О.І. Василенко Я.М. Кузьменко В.В. Чаку Є.В., Степанюк А.Г.
20 Василенко Я.М. Шурко О.І. Кузьменко В.В. Єгорова Н.М.
21 Степанюк А.Г. Губська Л.В. Епель О.В. Карпушова О.В., Шурко О.І.
22 Губська О.А. Ключкович В.Ю. Парінов А.Б. Беспалов О.О.
23 Костюк Л.О. Бужак Н.П. Пилипенко О.Є. Мельничук В.П.
24 Бужак Н.П. Костюк Л.О. Пилипенко О.Є. Степанюк А.Г.
25 Беспалов О.О. Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Губська О.А.
26 Карпушова О.В. Губська Л.В. Епель О.В. Степанюк А.Г.
27 Ключкович В.Ю. Губська О.А. Беспалов О.О. Парінов А.Б.
28 Вівдиченко Т.Р. Єгорова Н.М. Собків Я.М. Кузьменко В.В.
29 Губська Л.В. Карпушова О.В. Степанюк А.Г. Епель О.В.
30 Собків Я.М. Ганечко О.М. Вівдиченко Т.Р. Степанюк А.Г.
31 Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Кузьмишина О.М. Мєзєнцев Є.І.
32 Кузьмишина О.М. Костюк Л.О. Пилипенко О.Є. Сорочко Є.О., Федотов І.В.
33 Пилипенко О.Є. Костюк Л.О. Бужак Н.П. Беспалов О.О., Степанюк А.Г.
34 Парінов А.Б. Губська О.А. Беспалов О.О. Ключкович В.Ю.
35 Єгорова Н.М. Федотов І.В. Коротких А.Ю. Сорочко Є.О., Чаку Є.В.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65