Facebook Twitter Youtube

Відділ аналітично-статистичної роботи та організаційної роботи

 

Начальник відділу – Гончаренко Євген Володимирович

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

Відділ аналітично-статистичної роботи та організаційної роботи є самостійним структурним підрозділом Шостого апеляційного адміністративного суду.

Основним завданням Відділу є ведення та аналіз  судової статистики, забезпечення і проведення роботи з узагальнення судової практики та організаційної роботи суду.

 

У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України «Про судоустрій і статус суддів», «Про державну службу», іншими законами України, постановами Пленуму Верховного Суду, постановами Пленуму Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, рішеннями Ради суддів України, рішеннями Ради суддів адміністративних судів України, Указами і розпорядженнями Президента України, Декретами, постановами і розпорядженнями КМУ, іншими нормативно-правовими актами, наказами та розпорядженнями голови Шостого апеляційного адміністративного суду та керівника апарату.

 

Телефон та факс Відділу: (044) 254-21-99

Адреса електронної пошти Відділу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи Відділу

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65