Facebook Twitter Youtube

Відділ правової роботи

 Начальник відділу – Орлов Олександр Олегович

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

Відділ правової роботи є самостійним структурним підрозділом Шостого апеляційного адміністративного суду. У його межах сформовано сектор по роботі зі зверненнями громадям - Герасименко Наталія Миколаївна.

Основними завданнями Відділу є:

організація правової роботи, спрямованої на забезпечення правильного застосування, неухильного додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів працівниками суду;

представництво в установленому законодавством порядку інтересів суду;

ведення претензійної і позовної роботи;

організація роботи та сприяння здійсненню кваліфікованого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян, а також запитів фізичних та юридичних осіб;

організація роботи із запитами про доступ до публічної інформації.

 

У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України «Про судоустрій і статус суддів», «Про державну службу», іншими законами України, постановами Пленуму Верховного Суду, постановами Пленуму Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, рішеннями Ради суддів України, рішеннями Ради суддів адміністративних судів України, Указами і розпорядженнями Президента України, Декретами, постановами і розпорядженнями КМУ, іншими нормативно-правовими актами, наказами та розпорядженнями голови Шостого апеляційного адміністративного суду та керівника апарату.

 

Телефон та факс Відділу: (044) 254-21-99

Адреса електронної пошти Відділу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи Відділу

 

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65