Facebook Twitter Youtube

День відкритих дверей для учасників «Prof Camp»

Київський апеляційний адміністративний суд продовжує традицію проведення днів відкритих дверей для профорієнтаційного табору «Prof Camp». Організаторами такого проекту є університет «Крок».

Сьогодні до нас завітали учні дев'ятого класу. Наші незмінні екскурсоводи Вадим Гринчук та прес-секретар суду Ольга Шкіль розповіли учням про КААС, чим він відрізняється від інших судів, про апарат суду, а також про надходження справ – від отримання до розгляду суддею.

Захопливим для дітей стало відвідування зали судового засідання. Там вони змоги відчути себе суддями, зайнявши почесні місця, сторонами процесу, секретарями та вільними слухачами. Вадим та Ольга розповіли про етапи судового засідання, про учасників та роботу суддів безпосередньо під час відправлення правосуддя.

Останньою локацією екскурсії став хол для відвідувачів. Там ми розповідали про прийом документів, кімнату ознайомлення зі справами. Цікавою для гостей стала інформація щодо забезпечення доступності суду для людей з інвалідністю. Учні змоги протестувати мнемосхеми та контрастну розмітку.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65