Facebook Twitter Youtube

Півфінал турніру вибороли за хвилину до свистка

Перемігши у попередньому матчі за серією пенальті 4:3, наша команда «Арсенал» здобула місце у ¼ фіналі турніру.

Вихід з групового етапу означає, що кожна наступна гра є вирішальною: програш – це остаточний виліт і підготовка до «Кубку Феміди-2018».

5 грудня відбулася чи не найважливіша гра у цьогорічному турнірі. Наші хлопці були налаштовані на перемогу. У грі з командою «Житомир» сили були рівні. А тому напруження та нервові крики фанатів супроводжували весь матч. Ми не знали, як може завершитись гра. Відчуття, що кожен рух, гольовий момент суперників можуть призвести до вильоту з турніру, вирувало на полі. Іноді здавалося, що воно опанувало всіх присутніх.   

Вадим Гринчук відчайдушно захищав наші ворота. Його спритність щораз дивувала, а швидкість рухів переривала дихання фанатів та гравців на полі.

Протягом матчу наші футболісти забили два голи, а команда «Житомир» – три. До кінця залишилося 4 хвилини, ми боялися, що вони вже нічого не вирішать. Страх був марним: перемога у наших руках. Продовж цього часу «Арсенал» виборов собі місце у півфіналі, забивши два голи.

Сильний галас здіймався над трибунами фанатів. Ми вибігли на поле, вітали, обнімали київського ФК «Динамо».

Дякуємо за підтримку команди голові суду Андрію Горяйнову, заступнику голові Василю Ключковичу, керівнику апарату суду Ірині Герасименко та Миколі Добрянському, Артуру Трауту, Марині Ніколаєнко, Марії Доник, Михайлу Алєксандрову, Артему Ємельяненку, Петру Закупрі, Олені Зленко, Віолетті Мишкіній, Ілоні Лисенко.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65