Facebook Twitter Youtube

День відкритих дверей для студентів Академії адвокатури України

Не вперше Київський апеляційний адміністративний суд проводить день відкритих дверей. Зазвичай, для учнів шкіл та учасників профорієнтаційного табору «Prof Camp». Цього разу до нас завітали студенти Академії адвокатури України.

Навчаючись на другому курсі, вони мають досвід відвідування судового засідання, обізнані у юридичній термінології та володіють основними знаннями з права. Тому наш стандартний сценарій дня відкритих дверей треба було ускладнити:)

Керівник апарату Київського ААС Ірина Герасименко познайомила студентів із юрисдикцією нашого суду та особливостями розгляду виборчих справ, розповіла про судову реформу та чим відрізняється нова система судоустрою від попередньої.    

Перейшовши до теми судового засідання, Ірина Герасименко визначила ролі тих, хто задіяний у забезпеченні розгляду судової справи: судді і його помічника, секретаря судового засідання, судового розпорядника.

Для кращого засвоєння інформації для студентів ми провели інтерактив: поділившись на команди, вони збирали на швидкість пазли, на яких зображені судове засідання та його учасники. Було весело спостерігати за майбутніми адвокатами у розпалі дитячої гри:)

Лекційна частина дня відкритих дверей завершилася розповіддю про відділи апарату суду та проекти, які реалізує Київський апеляційний адміністративний суд: Школа судової журналістики, брейн-ринги, конкурси малюнків, судова замальовка.

Ольга Шкіль та Євгеній Васильєв повідомили про роботу кімнати ознайомлення з матеріалами справи та прийом документів. Також показали студентам виставку скетчів «Судова замальовка» та на практиці продемонстрували, як реалізується інклюзивність нашого суду.

Ми раді новим знайомствам та чекаємо реалізації наших спільних ідей!

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65