Ми перемогли!

Вибачте, що одразу розповідаємо закінчення історії, але ця перемога для нас дуже цінна, вирвана на останніх хвилинах. Тому ми готові нею хвалитися у відповідь на питання, як наші справи.

Третя гра відбулася з командою Національної школи суддів України «Національний шкільний альянс». Її гравці з перших хвилин налягали на наші ворота. Їм вдалося здійснити свій задум: рахунок відкрито.

За команду «Арсенал» грали Олександр Савчук, Артем Лабунський, Вадим Гринчук, Сергій Ярошик, Сергій Гаврюхін, Володимир Шумунов, Максим Вітківський, Віктор Стоян, Сергій Іваненко. Наші хлопці швидко перехопили ініціативу. У першому таймі героями були Олександр Савчук і Віктор Стоян, які забили по голу. Ми йшли на перерву вже з внутрішнім відчуттям перемоги.

Другий тайм розпочався знову з атаки суперників з Національної школи суддів України. Більша частина пройшла у спільних нападах обох команд. Гра була напруженою, бо час спливав. І тут м’яч забивають у наші ворота… Те внутрішнє відчуття бажаної перемоги, яке виникло у перерві, потроху стихало. Ми навіть допустили думку про програш. Так, нічия 2:2 була б для нас програшем, команда «Арсенал» жадала перемоги. Не менше.

Ситуацію на полі вирішив Артем Лабунський. Згадуючи минулі роки, ми завжди дивувались, як Артем наприкінці матчів рятував нашу команду. І сьогодні не виняток. Через декілька хвилин гравці почули свисток арбітра.

«Ми перемогли!» – наступного дня тільки така відповідь на питання, як у нас справи.