Facebook Twitter Youtube

PRO право - інтернет-видання для молодих і досвідчених юристів

Інформаційний простір широкий і доступний як ніколи раніше. Серед численних друкованих та інтернет-видань можна віднайти справді професійні матеріали, з глибоким аналізом та оцінкою правових ситуацій. За роки роботи ми зрозуміли, що суддям та працівникам Шостого ААС також є місце на цьому полі із власним ресурсом для висвітлення актуальних питань судової практики та правових позицій.

Ми поставили собі за мету створити регулярне інтернет-видання, яке намагатиметься на повну пояснити, що відбувається у сучасному судочинстві. Особливим стане його формат: видання на кількох сторінках виходитиме двічі на місяць та міститиме лише професійні скетчі, тобто короткі нариси з найактуальніших проблем. Ми намагатимемося розставити акценти і скерувати нашу роботу у правильному напрямку, вказавши лише на головне. Тож сподіваємося, що матеріали видання стануть у нагоді насамперед молодим спеціалістам, а також тим, хто щодня бере участь у судових процесах і завжди відчуває брак часу 😊

Онлайн-видання «PROправо» – інформаційний ресурс Шостого апеляційного адміністративного суду, який працює з 15 грудня 2017 року. Авторами скетчів є працівники апарату суду та судді.

Здійсніть підписку на сторінку у Facebook та отримуватимете інформацію про випуски «PRОПраво».

 

 № 1 - завантажити

№ 2 - завантажити

№ 3 - завантажити

№ 4 - завантажити

 

 № 5 - завантажити

№ 6 - завантажити

№ 7 - завантажити

№ 8 - завантажити

№ 9 - завантажити № 10 - завантажити збірник номерів № 11 - завантажити

№ 12 - завантажити

 

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65