Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


АНАЛІЗ СТАНУ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН, ЩО НАДІЙШЛИ ДО КИЇВСЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ ПРОТЯГОМ БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

І. Протягом  березня 2017 року до Київського апеляційного адміністративного суду надійшло 6 звернень. З них:

       -  звернення щодо не виконання судового рішення у справі.

Заявнику було надано відповідь та повідомлено, що питання, пов’язані з примусовим виконанням судових рішень, врегульовані ст. 257 КАС України, відповідно до якої примусове виконання судових рішень в адміністративних справах здійснюється в порядку, встановленому   Законом України "Про виконавче провадження".

Додатково повідомлено, що з метою примусового виконання рішення Київського апеляційного адміністративного суду заявник може   звернутись до суду першої інстанції для отримання виконавчого листа та, після його отримання, до органів Державної виконавчої служби України для подальшого виконання рішення.

  • електронне звернення щодо надання інформації про підтвердження місця роботи особи, на яку скаржиться заявник, в Київському апеляційному адміністративному суді.

Заявнику було надано відповідь та проінформовано, що особа, стосовно якої надійшло звернення, в штаті  Київського апеляційного адміністративного суду станом на 03.04.2017 року  не числиться та не зараховувалась. 

  • звернення щодо перерахунку пенсії заявнику.

 Заявнику було надано відповідь та повідомлено, що порядок звернення до адміністративного суду визначений главою I розділу III Кодексу адміністративного судочинства України.

Додатково роз’яснено, що заявник вправі звернутися за наданням безоплатної правової допомоги, порядок надання якої та відповідні державні гарантії визначено Конституцією України, Законом України «Про безоплатну правову допомогу», іншими законами України.

  • скарга щодо прийняття законного та прозорого рішення у справі.

Заявнику надано відповідь та повідомлено про стан розгляду адміністративної справи, роз’яснено повноваження голови суду, порядок прийняття рішення судом, та порядок перегляду рішень Київського апеляційного адміністративного суду.

  • звернення щодо захисту прав заявника, відповідно до прийнятого рішення у справі.

Заявнику надано відповідь та повідомлено про стан розгляду адміністративної справи, а також про порядок перегляду рішень Київського апеляційного адміністративного суду визначено ст. 211, 212 Кодексом адміністративного судочинства України.

  • скарга щодо розгляду справи.

 Скаржнику було надано відповідь та роз’яснено порядок отримання додаткової копії рішення. Додатково повідомлено, що з метою отримання  додаткової копії судового рішення, він може  звернутись з відповідною заявою до Окружного адміністративного суду м. Києва.

 

У березні 2017 року до Київського ААС через органи суддівського самоврядування та інші органи влади  звернень не надходило.

Протягом березня  2017 року до відділу надійшло 1 повторне звернення.

Відповіді на звернення громадян надавались за підписом керівництва суду.

Керівництвом суду забезпечується неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень. Здійснюється ретельна перевірка звернень, в змісті яких йдеться про недоліки в роботі апеляційного суду, оскаржуються дії суддів та працівників апарату суду. Керівництво проводить особистий прийом громадян.

В порівнянні з лютим минулого року кількість звернень, що надійшли до Київського ААС збільшилась, а саме: у березні 2016 року надійшло 10 звернень  громадян, а у березні 2017 року –  6 звернень.

Відповідно до даних автоматизованої системи документообігу Київського ААС Відділом правової роботи за вказаний період надано відповідь на 10 звернень.

ІІ. З аналізу журналів прийому громадян керівництвом Київського ААС за березень 2017 року встановлено:

 

№ п/п

 

 

П.І.Б. та посада

 

 

    Дата

 

 

  Кількість    осіб

 

 

Зміст звернень

записано

з’явились

11

           Горяйнов А.М.            (Голова суду)

14.03.17

2

2

-         щодо неповного з’ясування обставин під час розгляду справи;

-         про розгляд справи про перерахунок пенсії.

22

Саприкіна І.В.

(Заступник голови суду)

21.03.17

1

1

-         щодо ознайомлення з матеріалами справи.

Всього:

3

 3

 

 

На питання, порушені  на прийомі у керівництва суду, були надані відповіді та роз’яснення.

 

Начальник відділу                                                                        Б. П. Жук

Карпушова Катерина Геннадіївна

06.04.2017© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.