Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Саундтрек до "Хрещеного батька", або як члени ВККС до нарадчої кімнати направлялися

Настав час закінчувати лекції і переходити до практичної частини нашого навчання у ШСЖ.

Перше відкриття цього понеділка – у ВККСУ майже не страшно:) Можливо, завдяки тому, що до суддів ми вже звикли, але найімовірніше дякуючи Марині Бойко, журналісту з газети "Закон і Бізнес". Саме вона розповіла нам що й до чого і допомогла зорієнтуватися.

Нас зустрічає прес-секретар і проводить на п'ятий поверх. Заходимо до зали засідань, стільців тут набагато більше ніж було в КААСі – друге відкриття.
Нам до рук потрапляє порядок денний. Засідання має початися о 10:00, тому о 10:45 всі на місцях:)

Розгляд питань про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності – для нас щось нове. Але ж ми нового не боїмося, відтак слухаємо представника державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" та суддів Закарпатського окружного адміністративного суду.

Ось тут нам довелося чи не вперше пошкодувати про відсутність юридичної освіти! Так багато було посилань на певні норми законів, що втриматись і не загуглити було дуже важко.

Тільки-тільки ми починаємо розуміти, що відбувається навколо, члени комісії відправляються до нарадчої кімнати. І починає грати музика, та не абияка, а саундтрек до фільму "Хрещений батько". Потім ще була перероблена "Will always love you", але перша запам'яталася більше.
Нарешті комісія повертається. Дуже швидко все закінчується, ми не встигаємо навіть зрозуміти зміст рішення. Нам на поміч знову приходить Марина і пояснює, що притягти суддів до дисциплінарної відповідальності за вчинений більше ніж рік тому проступок не можна (на актуальності ми знаємося).
Завдяки підтримці журналістки і її поясненням робимо певні висновки. На такі засідання ходити ще рано:(© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.