(044) 254-21-99, (097) 517-67-65
Україна, 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30

Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Відділ документального забезпечення та контролю (канцелярія)

 

Начальник відділу  - Колумбет Валентина Станіславівна 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

Відділ документального забезпечення та контролю (канцелярія) є самостійним структурним підрозділом Київського апеляційною адміністративного суду.

Основними завданнями Відділу є організація та здійснення діловодства в Київському апеляційному адміністративному суді, у тому числі спеціального діловодства з документами, що містять інформацію з обмеженим доступом з грифом «Для службового користування», забезпечення порядку роботи з документами з моменту їх створення або надходження до відправлення або передачі в архів.

Відділом здійснюється прийом та реєстрація адміністративних справ з апеляційними скаргами, які надходять для розгляду до Київського ААС, позовних заяв в автоматизованій системі документообігу суду, їх передача суддям та працівниками апарату суду, ведення архіву суду, реєстрація копій апеляційних скарг та ін.

У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України «Про судоустрій і статус суддів», «Про державну службу», іншими законами України, постановами Пленуму Верховного Суду України, постановами Пленуму Вищого адміністративного суду України, рішеннями Ради суддів України, рішеннями Ради суддів адміністративних судів України, Указами і розпорядженнями Президента України, Декретами, постановами і розпорядженнями КМУ, іншими нормативно-правовими актами, наказами та розпорядженнями Голови Київського апеляційного адміністративного суду та керівника апарату.

 

Телефон та факс Відділу:                                                 (044) 254-21-99

Адреса електронної пошти Відділу:                                Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи Відділу:                                                      за посиланням 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.