Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Відділ документального забезпечення та контролю (канцелярія)

 

Начальник відділу  - Колумбет Валентина Станіславівна 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

Відділ документального забезпечення та контролю (канцелярія) є самостійним структурним підрозділом Київського апеляційною адміністративного суду.

Основними завданнями Відділу є організація та здійснення діловодства в Київському апеляційному адміністративному суді, у тому числі спеціального діловодства з документами, що містять інформацію з обмеженим доступом з грифом «Для службового користування», забезпечення порядку роботи з документами з моменту їх створення або надходження до відправлення або передачі в архів.

Відділом здійснюється прийом та реєстрація адміністративних справ з апеляційними скаргами, які надходять для розгляду до Київського ААС, позовних заяв в автоматизованій системі документообігу суду, їх передача суддям та працівниками апарату суду, ведення архіву суду, реєстрація копій апеляційних скарг та ін.

У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України «Про судоустрій і статус суддів», «Про державну службу», іншими законами України, постановами Пленуму Верховного Суду України, постановами Пленуму Вищого адміністративного суду України, рішеннями Ради суддів України, рішеннями Ради суддів адміністративних судів України, Указами і розпорядженнями Президента України, Декретами, постановами і розпорядженнями КМУ, іншими нормативно-правовими актами, наказами та розпорядженнями Голови Київського апеляційного адміністративного суду та керівника апарату.

 

Телефон та факс Відділу:                                                 (044) 254-21-99

Адреса електронної пошти Відділу:                                Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи Відділу:                                                      за посиланням 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.