Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


День відкритих дверей для учасників «Prof Camp»

Київський апеляційний адміністративний суд продовжує традицію проведення днів відкритих дверей для профорієнтаційного табору «Prof Camp». Організаторами такого проекту є університет «Крок».

Сьогодні до нас завітали учні дев'ятого класу. Наші незмінні екскурсоводи Вадим Гринчук та прес-секретар суду Ольга Шкіль розповіли учням про КААС, чим він відрізняється від інших судів, про апарат суду, а також про надходження справ – від отримання до розгляду суддею.

Захопливим для дітей стало відвідування зали судового засідання. Там вони змоги відчути себе суддями, зайнявши почесні місця, сторонами процесу, секретарями та вільними слухачами. Вадим та Ольга розповіли про етапи судового засідання, про учасників та роботу суддів безпосередньо під час відправлення правосуддя.

Останньою локацією екскурсії став хол для відвідувачів. Там ми розповідали про прийом документів, кімнату ознайомлення зі справами. Цікавою для гостей стала інформація щодо забезпечення доступності суду для людей з інвалідністю. Учні змоги протестувати мнемосхеми та контрастну розмітку.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.