Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики

Ми перемогли!

Вибачте, що одразу розповідаємо закінчення історії, але ця перемога для нас дуже цінна, вирвана на останніх хвилинах. Тому ми готові нею хвалитися у відповідь на питання, як наші справи.

Третя гра відбулася з командою Національної школи суддів України «Національний шкільний альянс». Її гравці з перших хвилин налягали на наші ворота. Їм вдалося здійснити свій задум: рахунок відкрито.

За команду «Арсенал» грали Олександр Савчук, Артем Лабунський, Вадим Гринчук, Сергій Ярошик, Сергій Гаврюхін, Володимир Шумунов, Максим Вітківський, Віктор Стоян, Сергій Іваненко. Наші хлопці швидко перехопили ініціативу. У першому таймі героями були Олександр Савчук і Віктор Стоян, які забили по голу. Ми йшли на перерву вже з внутрішнім відчуттям перемоги.

Другий тайм розпочався знову з атаки суперників з Національної школи суддів України. Більша частина пройшла у спільних нападах обох команд. Гра була напруженою, бо час спливав. І тут м’яч забивають у наші ворота… Те внутрішнє відчуття бажаної перемоги, яке виникло у перерві, потроху стихало. Ми навіть допустили думку про програш. Так, нічия 2:2 була б для нас програшем, команда «Арсенал» жадала перемоги. Не менше.

Ситуацію на полі вирішив Артем Лабунський. Згадуючи минулі роки, ми завжди дивувались, як Артем наприкінці матчів рятував нашу команду. І сьогодні не виняток. Через декілька хвилин гравці почули свисток арбітра.

«Ми перемогли!» – наступного дня тільки така відповідь на питання, як у нас справи.