Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Професійні поради від редакторки «Української правди». День десятий

Кожен наш лектор вирізняється відкритістю та відсутністю рамок «викладач-студент». Перед завершенням Школи судової журналістики ми запросили на зустріч головну редакторку «Української правди» Севгіль Мусаєву. Вона є наймолодшою редакторкою України. Це важливе і корисне спілкування, адже вона розповіла про себе, як почала свою журналістську кар’єру та як працює «Українська правда», які проблеми траплялися у роботі та особливості політики видання. А найголовніше – надала практичні поради для молодих студентів, як досягти успіху в журналістській роботі. Ними поділимося і з вами.

По-перше, якщо досвід не дозволяє, треба пробувати себе в різних жанрах. Якщо обрали жанр, у якому хочете працювати, але знову ж таки не маєте досвіду, то треба щодня читати статті в обраній тематиці. Мінімум 1-2 статті. І обов’язково пробувати писати, почати хоча б з публікацій у соціальних мережах.

По-друге, збавити свої амбіції. Кожен має пройти практику репортера. Не варто боятися і відхрещуватися від такої щоденної, іноді не надто цікавої роботи.

По-третє, накопичувати зв’язки. Ви не станете хорошим журналістом, якщо не любите спілкуватися з людьми.

По-четверте, хороший той журналіст, який є допитливим і терпеливим. Реципієнт має отримати задоволення від прочитаного. Усім байдуже, скільки сил і часу журналіст витратив на підготовку матеріалу.

Спілкування із Севгіль Мусаєвою стало знаковим та настановним перед завершенням навчальних днів другого сезону Школи судової журналістики. Дізнатися «кухню» одного з найвпливовіших видань країни, можливість поставити питання та отримати знання, які не дадуть в університеті – чи це не є головною метою такої зустрічі? І ми її досягнули.

Дякуємо усім нашим лекторам за їхній час та за допомогу у виконанні поставлених завдань Школи судової журналістики. Зустрінемось у третьому сезоні!

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.