Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Інформація для осіб з інвалідністю

 Шановні відвідувачі суду!

Інформація на цій сторонці стане у нагоді, якщо у Вас виникла потреба усно чи письмово звернутися до Київського апеляційного адміністративного суду або прибути в судове засідання.

У разі відсутності достатньої інформації про розпорядок роботи суду, вільного доступу до його приміщень, зручності умов перебування тощо радимо Вам скористатися інформацією, наведеною на сторінці. 

Перш ніж вирушати до суду, будь-яку інформацію (зокрема, щодо руху адміністративної справи, графіку прийому громадян керівництвом суду, дати та часу розгляду тощо) Ви можете дізнатися:

- зателефонувавши за номерами Інформаційного центру:

(044) 254-21-99, (097) 517-67-65

 - написавши листа на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- надіславши повідомлення на сторінці Київського апеляційного адміністративного суду у мережі Facebook:

https://www.facebook.com/appeal.administrative.court

 

3 01 квітня 2017 року у КААС запрацював "Електронний суд", що значно спростив ознайомлення з матеріалами справ, подачу процесуальних документів тощо для учасників процесу.

Київський апеляційний адміністративний суд став одним з пілотних судів у впровадженні підсистеми «Електронний суд» разом з Апеляційним судом Одеської області, Київським районним судом міста Одеси, Одеським апеляційним господарським судом, Господарським судом Одеської області, Вінницьким апеляційним адміністративним судом та Вінницьким окружним адміністративним судом (згідно з наказом ДСА України від 23 березня 2017 року)

З метою забезпечення обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, кримінального провадження затверджено Тимчасовий регламент обміну електронними документами (прохання уважно ознайомитися з останнім задля отримання повної інформації щодо порядку подачі електронних документів).

 

Якщо Ви користуєтеся візком або з інших причин потрапляння до суду чи пересування його приміщеннями утруднене, Вам стане у нагоді така інформація:

 - центральний вхід для відвідувачів на вул. Московській, 8, корпус 30, обладнаний пандусом. Поруч з ним, біля входу, встановлена кнопка виклику працівника суду з інформаційною табличкою українською, англійською мовами та шрифтом Брайля.

 

 

 - біля центрального входу обладнано місце для паркування автомобілів, що належать особам з інвалідністю, а також встановлений звуковий вказівник (метроном);

 


Саме так здійснюється прохід до залів судових засідань №1-5, кімнати для ознайомлення з матеріалами справ (ліворуч), до Інформаційного центру та зали судового засідання №7 (прямо);

- безперешкодним є доступ до Інформаційного центру для отримання необхідної інформації та подання документів; до кімнати для ознайомлення з матеріалами справ; до залів судових засідань №1-5 та №7;

- у холі для відвідувачів є невисокі інформаційні стенди, а також зручні стійки для оформлення документів;

- до залів судового засідання № 9, 10, 11, 12 на другому поверсі можна дістатися завдяки відновленню ліфтового сполучення;

 

 

- розгляд Вашої справи можливий у залах судових засідань на першому поверсі, якщо Ви завчасно попередите секретаря судового засідання про наявність обставин, які ускладнюють пересування сходами, або надішлете відповідну заяву (форма заяви за посиланням). Таке повідомлення можна надіслати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонувати до Інформаційного центру за телефонами: (044) 254-21-99, (097) 517-67-65;

- Ви можете записатися на прийом до керівництва суду у телефонному режимі, а також безпосередньо взяти участь у такому прийомі за допомогою додатку Skype, якщо такий спосіб буде для Вас зручним;

- у холі для відвідувачів на першому поверсі обладнана універсальна санітарна кімната.

  

Якщо Ви маєте порушення зору, також стане у нагоді така інформація, крім наведеної вище:

сайт суду адаптований для осіб з вадами зору: на сторінці сайту є відповідне клікабельне вікно;

- центральний вхід для відвідувачів на вул. Московській, 8, корпус 30, обладнаний звуковим вказівником;

- при вході до приміщень суду, у холі для відвідувачів встановлено мнемосхему (тактильний план), який надає інформацію про перший поверх будівлі, розташування залів судових засідань, кімнати ознайомлення з матеріалами справ, інформаційного центру та ін.

 

- у холі для відвідувачів нанесені контрастні смуги, що вказують напрями руху для зручності орієнтування слабозорих людей.

 

 

- перед входом до кожного залу судового засідання встановлено табличку з номером залу шрифтом Брайля;

 

 

- біля місць зі сходам є таблички із зазначенням напрямку шрифтом Брайля;

 

 

Якщо Ви користуєтеся мовою жестів, Вам також стане у нагоді така інформація:

в апараті Київського апеляційного адміністративного суду є співробітники, що володіють мовою жестів на рівні початківців, отже, за необхідності Ви зможете скористатися їхньою допомогою.

 

 Ми говоримо: "Привіт" :)

 

Сподіваємося, що відвідування суду буде для Вас зручним.

У разі ж виникнення будь-яких труднощів чи перешкод Ви можете звернутися безпосередньо до працівників апарату, які нададуть необхідну допомогу:

Начальник
Служби судових розпорядників

Порохня Володимир Єгорович

   

Головний спеціаліст відділу прийому та надання інформаційних послуг
(інформаційний центр)

Чайківська Оксана Валеріївна

   

 

 

 

 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.