Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається розпорядником

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається у Київському апеляційному адміністративному суді

Діяльність Київського апеляційного адміністративного суду забезпечується системою процесуальних, організаційно-розпорядчих та інших документів, отриманих або створених судом, що становлять його документообіг.

Реєстрація вхідної, вихідної кореспонденції, а також актів організаційно-розпорядчого характеру, що утворилися в процесі управлінської діяльності, ведеться централізовано за допомогою автоматизованої системи документообігу суду та журналів реєстрації документації, згідно із затвердженою номенклатурою справ Київського апеляційного адміністративного суду.

За порядком доступу інформація, яка зберігається Київським апеляційним адміністративним судом, поділяється на відкриту інформацію та інформацію з обмеженим доступом.

Будь-яка інформація є відкритою, крім тієї, що віднесена законом до інформації з обмеженим доступом.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Інформацією з обмеженим доступом є: конфіденційна інформація, таємна інформація, службова інформація.

Перелік відомостей, які становлять службову інформацію в Київському апеляційному адміністративному суді, затверджений Наказом голови Київського апеляційного адміністративного суду 15.05.2017р. №27.

Відповідно до встановленого порядку, визначеного нормативно-правовими актами, здійснюється відбір, облік, архівне зберігання та використання документів на усіх видах матеріальних носіїв інформації, що створюються в Київському апеляційному адміністративному суді, а також передача на державне зберігання документів, віднесених до Національного архівного фонду до архівних установ.© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.