Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Інформація для мешканців Донецької та Луганської областей


Законом України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції» визначено заходи правового реагування в районі проведення антитерористичної операції з метою забезпечення доступу громадян та юридичних осіб до суду.


Зокрема, згідно зі ст. 1 названого Закону у зв’язку з неможливістю здійснювати правосуддя окремими судами в районі проведення антитерористичної операції змінено територіальну підсудність судових справ, підсудних розташованим в районі проведення антитерористичної операції таким судам, та зокрема вирішено забезпечити розгляд адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим в районі проведення антитерористичної операції, - адміністративними судами, що визначаються головою Вищого адміністративного суду України.


Розпорядженням Голови Вищого адміністративного суду України від 02.09.2014 №193 установлено, що розгляд адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим у районі проведення антитерористичної операції, здійснюється такими судами:


• Запорізьким окружним адміністративним судом – адміністративних справ, підсудних Донецькому окружному адміністративному суду;
• Харківським окружним адміністративним судом — адміністративних справ, підсудних Луганському окружному адміністративному суду;
• Харківським апеляційним адміністративним судом — адміністративних справ, що підлягають перегляду в апеляційному порядку Донецьким апеляційним адміністративним судом.


У зв’язку з відновленням роботи Донецького апеляційного адміністративного суду у місті Краматорськ, Вищий адміністративний суд України видав розпорядження «Про внесення змін до розпорядження Вищого адміністративного суду України від 02.09.2014 р. №193 «Про забезпечення розгляду адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим у районі проведення антитерористичної операції», згідно з яким абзац четвертий пункту 1 розпорядження від 02.09.2014 року №193 (щодо розгляд адміністративних справ Харківським апеляційним адміністративним судом) визнано таким, що втратив чинність.


За повідомленням УДППЗ «Укрпошта», у зв’язку з загостренням суспільно – політичної ситуації на території Донецької та Луганської областей, проведенням бойових дій в зоні АТО, підвищення ризику виникнення загрози життю та здоров’ю працівників поштового зв’язку з 22.07.2014 в об’єктах поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» призупинено пересилання поштових відправлень на адресу ряду населених пунктів Донецької та Луганської областей.


У зв’язку з цим у розділі «Виклики і повідомлення у справах» постійно оновлюється інформація про розгляд справ, однією зі сторін у яких є особи, що проживають /розташовані на території Донецької та Луганської областей.


Крім того, з текстами ухвалених у справах судових рішень можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.