(044) 254-21-99, (097) 517-67-65
Україна, 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30Анжела Слюсаренко

Анжела Слюсаренко

Новий погляд на судЯкість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


До уваги осіб, які звертаються з апеляційними скаргами!

Шановні учасники судового процесу!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Щодня на адресу Київського апеляційного адміністративного суду надходить велика кількість копій апеляційних скарг, поданих учасниками процесу відповідно до ст. 186 КАС України; водночас, серед зазначених копій досить часто трапляються і оригінали скарг, помилково направлені сторонами безпосередньо до суду апеляційної інстанції, всупереч наведеним вище вимогам ст. 186 КАС України.

З'ясувати, чи є направлена апеляційна скарга копією, поданою відповідно до ст. 186 КАС України, чи все ж таки помилково направленим оригіналом скарги, іноді досить важко; тож з метою уникнення непорозумінь та забезпечення правильного і своєчасного розгляду поданих апеляційних скарг просимо звернути особливу увагу на дотримання порядку подачі скарги, передбаченого ст. 186 КАС України, а також при направленні до Київського ААС  копії апеляційної скарги, як того вимагає частина перша названої статті, обов'язково вказувати, що направляється саме копія апеляційної скарги.

 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.