Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Звіт про обсяг виконаної роботи працівниками відділу прийому та надання інформаційних послуг (інформаційний центр) за серпень 2018 року

Відповідно до положення про відділ, Відділ здійснює ознайомлення з матеріалами адміністративних справ, які перебувають в провадженні суддів Київського ААС; здійснює реєстрацію вхідної кореспонденції; здійснює надання учасникам судових процесів усної інформації про хід розгляду судових справ, в обсязі, передбаченому чинним нормативними актами, та інших інформаційних послуг.

Так, протягом серпня 2018 року відповідальними особами відділу з матеріалами адміністративних справ було ознайомлено – 179 осіб.

Також, протягом серпня  2018 року відповідальними особами відділу було зареєстровано документів – 3429, із них – 129 апеляційних скарг, копій апеляційних скарг – 84.

Протягом серпня 2018 року прийнято документів на контроль – 19, та зареєстровано і надіслано вихідної кореспонденції – 152.

Крім того, протягом серпня 2018 року відповідальними особами відділу було надано учасникам судових процесів усної інформації про хід розгляду судових справ та інших інформаційних послуг у приміщенні Київського ААС –70 особам, та засобами телефонного зв’язку – 1037 особам.

Заступник начальника відділу                                              А.В. Коваленко

05.09.2018 р.

 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.