Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Звіт про обсяг виконаної роботи працівниками відділу прийому та надання інформаційних послуг (інформаційний центр) Київського апеляційного адміністративного суду за липень 2018 року

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ВІДДІЛ ПРИЙОМУ ТА НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОСЛУГ (ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР)

 

 

Звіт № 8

 про обсяг виконаної роботи працівниками відділу прийому та надання інформаційних послуг (інформаційний центр) Київського апеляційного адміністративного суду за липень 2018 року

 

 

        Відповідно до положення про відділ, Відділ здійснює ознайомлення з матеріалами адміністративних справ, які перебувають в провадженні суддів Київського ААС; здійснює реєстрацію вхідної кореспонденції; здійснює надання учасникам судових процесів усної інформації про хід розгляду судових справ, в обсязі, передбаченому чинним нормативними актами, та інших інформаційних послуг.

        Так, протягом липня 2018 року відповідальними особами відділу з матеріалами адміністративних справ було ознайомлено – 198 осіб.

         Також, протягом липня 2018 року відповідальними особами відділу було зареєстровано документів – 3982, із них – 169 апеляційних скарг, копій апеляційних скарг – 87.

        Протягом липня 2018 року прийнято документів на контроль – 18, та зареєстровано і надіслано вихідної кореспонденції – 176.

        Крім того, протягом липня 2018 року відповідальними особами відділу було надано учасникам судових процесів усної інформації про хід розгляду судових справ та інших інформаційних послуг у приміщенні Київського ААС –76 особам, та засобами телефонного зв’язку – 837 особам.

 

 

Заступник начальника відділу                                        А.В. Коваленко

 

 

03.08.2018 р.

 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.