Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Звіт про обсяг виконаної роботи працівниками  відділу прийому та надання інформаційних послуг (інформаційний центр) за травень 2018 року

 Відповідно до положення про відділ, Відділ здійснює ознайомлення з матеріалами адміністративних справ, які перебувають в провадженні суддів Київського ААС; здійснює реєстрацію вхідної кореспонденції; здійснює надання учасникам судових процесів усної інформації про хід розгляду судових справ, в обсязі, передбаченому чинним нормативними актами, та інших інформаційних послуг.

Так, протягом травня 2018 року відповідальними особами відділу з матеріалами адміністративних справ було ознайомлено – 205 осіб.

Також, протягом травня 2018 року відповідальними особами відділу було зареєстровано документів – 3832, із них – 265 апеляційних скарг, копій апеляційних скарг – 114.

Протягом травня 2018 року прийнято документів на контроль – 27, та зареєстровано і надіслано вихідної кореспонденції – 235.

Крім того, протягом травня 2018 року відповідальними особами відділу було надано учасникам судових процесів усної інформації про хід розгляду судових справ та інших інформаційних послуг у приміщенні Київського ААС –171 особі, та засобами телефонного зв’язку – 694 особам.

 Заступник начальника відділу                                              А.В. Коваленко

 05.06.2018 р.

 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.