Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Звіт про обсяг виконаної роботи працівниками відділу прийому та надання інформаційних послуг (інформаційний центр) за квітень 2018 року

 

Відповідно до положення про відділ, Відділ здійснює ознайомлення з матеріалами адміністративних справ, які перебувають в провадженні суддів Київського ААС; здійснює реєстрацію вхідної кореспонденції; здійснює надання учасникам судових процесів усної інформації про хід розгляду судових справ, в обсязі, передбаченому чинним нормативними актами, та інших інформаційних послуг.

Так, протягом квітня 2018 року відповідальними особами відділу з матеріалами адміністративних справ було ознайомлено – 191 особу.

Також, протягом квітня 2018 року відповідальними особами відділу було зареєстровано документів – 3275, із них – 172 апеляційні скарги, копій апеляційних скарг – 208.

Протягом квітня 2018 року прийнято документів на контроль – 22, та зареєстровано і надіслано вихідної кореспонденції – 153.

Крім того, протягом квітня 2018 року відповідальними особами відділу було надано учасникам судових процесів усної інформації про хід розгляду судових справ та інших інформаційних послуг у приміщенні Київського ААС –130 особам, та засобами телефонного зв’язку – 469 особам.

Начальник відділу                                                        Є.В. Гончаренко

05.05.2018 р.© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.