Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Створити простір, доступний кожному. Досвід Київського ААС

Задля реалізації Програми щодо забезпечення безбар'єрного доступу до правосуддя людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, етики спілкування з людьми з інвалідністю у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду для суддів та працівників апарату судів провели семінар-тренінг "Інклюзивний суд: основні поняття і шляхи розвитку". Організаторами стали ВГОІ "правозахисна спілка інвалідів", ГО "Інститут судового менеджменту", Національна асамблея людей з інвалідінстю України. 

Київський ААС представляли суддя-речник Євген Мєзєнцев, начальник відділу (служби) судових розпорядників Володимир Порохня, секретар судового засідання Андрій Мідянка, головний спеціаліст відділу прийому та надання інформаційних послуг (інформаційний центр) Оксана Чайківська. До речі, Оксана є членом Робочої групи із доступності до правосуддя та судової процедури для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

З 2015 року Київський апеляційний адміністративний суд поступово адаптовує свої приміщення для всіх груп населення. Сьогодні на заході Євген Мєзєнцев розповідав про наш досвід у напрямку зміни дизайну Київського ААС на універсальний. Переглянути презентацію можна тут.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.