Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Рада суддів України опублікувала Положення про помічника (помічників) судді

Рада суддів України на своєму засіданні, що відбулося 18 травня 2018 року у Сєвєродонецьку, затвердила нове Положення про помічника (помічників) судді. Своїм рішенням Рада суддів України доручила Державній судовій адміністрації України направити Положення судам загальної юрисдикції для використання у роботі. Також РСУ визнала такими, що втратили чинність рішення Ради суддів України від 25.03.2011 № 14, від 24.06.2011 № 27, від 03.03.2016 № 20 та від 15.09.2016 № 56, якими раніше регламентувалася робота помічника (помічників) судді.

Положенням про помічника (помічників) судді визначено: кваліфікаційні вимоги, порядок призначення, перебування та звільнення з посади; завдання, права та обов'язки; прописані етика поведінки та відповідальність за дії чи бездіяльність.

Окрім цього, у Положенні детально прописано застосування заходів заохочення до помічника та визначено додаткові вихідні дні до відпустки за особливий характер праці, пов'язаної з роботою на персональному комп'ютері, яка оплачується відповідно до чинного законодавства. Максимальна тривалість такої щорічної додаткової відпустки становить 4 календарних дні.

З повним текстом Положення про помічника (помічників) судді можна ознайомитись  ТУТ 

Джерело - Рада суддів України© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.