Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Вітаємо нашу колегу, суддю Вікторію Мацедонську з підтвердженням на здатність здійснювати правосуддя у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду

Вища рада правосуддя 10 травня 2018 року розглянула матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення Мацедонської Вікторії Едуардівни на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Ігор Артеменко поінформував, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішенням від 28 липня 2017 року № 625/вс-17 рекомендувала призначити Мацедонську В.Е. на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду та направила рекомендацію разом із відповідними матеріалами до Вищої ради правосуддя.

Кандидатура Мацедонської В.Е. відповідає вимогам статті 127 Конституції України та статті 69 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а також одній із вимог, визначених частиною першою статті 38 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

За результатами кваліфікаційного оцінювання Мацедонська В.Е. підтвердила здатність здійснювати правосуддя у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду.

«Порушень визначеного законом порядку надання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України рекомендації для призначення Мацедонської В.Е. не виявлено та не встановлено обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з призначенням її на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду», – зазначив Ігор Артеменко.

Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про призначення Мацедонської Вікторії Едуардівни на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

 

Джерело Вища рада правосуддя © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.