Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


День відкритих дверей для учнів 88-ої школи Печерського району

Київський апеляційний адміністративний суд продовжує традицію проведення днів відкритих для учнів Печерського району. День п’ятниці ми провели разом з десятикласниками спеціалізованої школи №88.

На початку екскурсії гості писали свої очікування від заходу. Одні хотіли дізнатися про судову систему, про «світ юриспруденції», інші – побувати у судову засіданні, дізнатися, як розглядаються справи.

Наші незмінні екскурсоводи Вадим Гринчук та прес-секретар суду Ольга Шкіль розповіли учням про КААС, чим він відрізняється від інших судів, про апарат суду, а також про надходження справ – від отримання до розгляду суддею.

Захопливим для дітей стало відвідування зали судового засідання. Там вони змоги відчути себе суддями, зайнявши почесні місця, сторонами процесу, секретарями та вільними слухачами. Вадим та Ольга розповіли про етапи судового засідання, про учасників та роботу суддів безпосередньо під час відправлення правосуддя.

Після отримання великої кількості інформації учні змогли поконкурувати між собою у зборі пазлів із зображення зали судового засідання разом із сторонами процесу, а також пройти бліц-опитування з питаннями про базові знання з правознавства та про отриману інформацію під час екскурсії.

Поки лічильна комісія підраховували кількість балів двох команд, з учнями спілкувався заступник голови суду Василь Ключкович. Він розповів про Київський апеляційний адміністративний суд, про роботу судді, про власний професійний шлях. Зі свого боку десятикласники змогли поставили цікаві питання. Наприклад, про заробітну плату судді або про те, як влаштуватися на роботу до суду і як стати суддею.

Останньою локацією екскурсії став хол інформаційного центру  для відвідувачів. Там ми розповідали про прийом документів, кімнату ознайомлення зі справами. Цікавою для гостей стала інформація щодо забезпечення доступності суду для людей з інвалідністю. Учні змоги протестувати мнемосхеми та контрастну розмітку.

Після екскурсії учні школи №88 отримали на згадку браслети «Fortune favors the brave», а для шкільного кабінету з правознавства суддя Київського ААС Костантин Бабенко подарував два видання власного авторства: «Конституційні засади розвитку і регулювання політико-правових відносин в Україні» та «Прояви корупції в системі освіти: запобігання та протидія».

На початку екскурсії учні писали свої очікування, а наприкінці – свої враження. Найбільше нас розвеселили написи: «Весело. Пойду сюда работать» та «Много позитивных эмоций, полезной информации. Ребята, что вели экскурсию, вы шикарны» :)

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.