Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Практикум із вдосконалення інфополітики судів: "Ми повинні забезпечити комфорт громадянам та представникам ЗМІ"

Для досягнення цілей із переформатування взаємодії судової влади з громадськістю та ЗМІ, особливо щодо питань, пов'язаних з розглядом справ, які становлять суспільний інтерес, а також задля обговорення найкращих практик у використанні судами платформ соціальних медіа для підвищення рівня довіри до судової системи, проведено практикум «Вдосконалення інформаційної політики судів».

Захід організований спільними зусиллям програми USAID «Нове правосуддя» та Вищої ради правосуддя для суддів-спікерів та прес-секретарів судів столиці. Київський апеляційний адміністративний суд представляли суддя-спікер Оксана Епель та прес-секретар суду Ольга Шкіль.

Практикум був поділений на чотири сесії: взаємодія судів зі ЗМІ, взаємодія судів із громадськістю; взаємодія судів зі ЗМІ під час слухання резонансних справ; етичні аспекти використання судами соціальних мереж.

Завдяки Наталії Петрові, заступниці Керівника програми USAID «Нове правосуддя», та Лії Гуровіц, директорці зі зв'язків із громадськістю та ЗМІ вищих судів Вашингтону, Федерального округу Колумбії, учасники зустрічі проаналізували етичні аспекти присутності суддів та представників судової влади в соцмережах через призму узагальнених рекомендацій комісій з питань судової етики США, виробили спільні рекомендації щодо використання сучасних комунікаційних інструментів і новітніх технологій у завоюванні громадської довіри до суду.

Судді-спікери

Одними з важливих результатів робочої зустрічі стали ідеї для комунікаційної стратегії судів та обмін досвідом з колегами. Наталія Петрова влучно охарактеризувала сучасний стан речей: «Ми живемо у час, коли люди звикли до комфорту. Тому суди повинні забезпечити його для відвідувачів та представників ЗМІ».

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.