Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


В Україні обрали нового омбудсмана, Уповноваженого ВР з прав людини

Верховна Рада обрала Уповноваженим з прав людини депутата фракції «Народний фронт» Людмилу Денісову. За повідомленням прес-служби ВР, її кандидатуру підтримали 280 народних депутатів.

Попри наполягання голови Комітету ВР з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорія Немирі привести процедуру обрання у відповідність до Паризьких принципів і зробити голосування таємним, все-таки нову Омбудсмана обирали у відкритому голосуванні.

За результатами рейтингового голосування кандидатура Людмили Денісової набрала 273 голоси проти 111 за кандидатуру Андрія Мамалиги від Радикальної партії. Народний депутат Блоку Петра Порошенка Сергій Алексєєв зняв свою кандидатуру. До речі, за ці кандидатури парламент так і не зміг проголосувати у передбачений законом термін – до 6 червня 2017 року.

На посаді Омбудсмана Людмила Денісова замінить Валерію Лутковську, термін повноважень якої закінчився ще 27 квітня 2017 року.

Чи вдасться Людмилі Денісовій вести успішну фактично нову для неї правозахисну діяльність, покаже час. Зазначимо лише, що чиновниці не вперше змінювати сферу діяльності. Докладніше – у біографічній довідці.

Людмила Денісова народилася 6 липня 1960 року в м. Архангельську РФ. Закінчила Архангельське педагогічне училище (1978), факультет правознавства Ленінградського державного університету (1989) і Таврійський інститут підприємництва і права (1995). За фахом юрист, економіст. Отримала громадянство України в 1991 році.

Трудову діяльність почала вихователем дитячого садка. Відтак близько 10 років працювала секретарем судового засідання, завідувачем канцелярією, консультантом Архангельського обласного суду.

З 1990 року після переїзду до АР Крим працювала юрисконсультом Кримського обласного комітету ЛКСМУ.

З 1991 року – інспектор з кадрів, заступник начальника відділу, начальник Кримського управління Пенсійного фонду України.

Упродовж 1998–2001 рр. – міністр економіки, а потім міністр фінансів Ради Міністрів Криму.

У 2001–2002 рр. – начальник Кримського управління Державного казначейства України. Паралельно з 2001 р. була головою ТОВ «Корпорація «Гуматекс»», Член Міжвідомчої комісії з питань фінансової безпеки при Раді національної безпеки і оборони України (з травня 2001). З 2003 до 2005 – голова наглядової ради ТОВ «Корпорація «Гуматекс»», що спеціалізується на випуску текстилю для технологічних потреб. З 2005 до 2006 – голова корпорації «Гуматекс».

Упродовж 2007–2010 рр. та у 2014 р. обіймала посаду міністра праці та соціальної політики України.

Депутат Верховної Ради Криму (2000–2002), народний депутат України V, VI, VII та VIIІ скликань.

Джерело Закон і Бізнес

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.