Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Опубліковано Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні за 2017 рік

12 березня 2018 року Верховна Рада України отримала Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні за 2017 рік. Цього року доповідь містить 16 розділів і налічує 661 сторінку.

У документі висвітлені питання дотримання соціально-економічних прав, права на судовий захист, реалізації функцій національного превентивного механізму, дотримання права на доступ до публічної інформації та захист персональних даних, свободу від дискримінації, дотримання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, прав дитини. Крім того, у доповіді зосереджено особливу увагу на питаннях дотримання прав громадян України на території тимчасово окупованій Автономної Республіки Крим та захисту прав громадян України за кордоном. Також у доповіді висвітлюються результати загальнонаціонального дослідження «Що українці знають і думають про права людини», проведеного за підтримки Програми розвитку ООН в Україні Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва з ініціативи Уповноваженого з прав людини та ГО «Центр інформації про права людини».

Валерія Лутковська висловлює щиру подяку всьому колективу Секретаріату Уповноваженого з прав людини, представників громадянського суспільства і міжнародних організацій за їхній особистий внесок під час підготовки Щорічної доповіді та співробітництво в галузі захисту прав людини.

«Сподіваюся, що доповідь не тільки становитиме інтерес у народних депутатів, зацікавлених у поліпшенні ситуації з правами людини в Україні, а й стане в нагоді правозахисникам для визначення пріоритетів їхньої діяльності на майбутнє», – зазначила у своєму вступному слові до Щорічного доповіді Валерія Лутковська.

Звернемо увагу, що звіт містить чимало статистичних даних. Наприклад, у таблиці «Скарги на органи влади та інші установи за зверненнями до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» на сторінці 630 зазначено таке: найчастіше громадяни скаржилися на органи Нацполіціі (2675). Водночас найменше число скарг стосувалося Конституційного Суду України: їх зафіксовано тільки п'ять.

З повним текстом Щорічної доповіді за 2017 рік можна ознайомитися за посиланням.

ДжерелоЮридическая практика© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.