Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


До уваги ЗМІ! Київський ААС організовує форум щодо незалежності суддів

2 березня 2018 року о 10:00 год Київський апеляційний адміністративний суд організовує форум «Незалежність суддів як передумова функціонування самостійної судової влади та гарантія верховенства права // Сучасні виклики». Захід відбудеться у готелі «Київ» (вул. Грушевського, 26/1).

Серед спікерів та учасників будуть судді Верховного Суду та судів інших інстанцій, представники Верховної Ради України, Міністерства юстиції України, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, провідні адвокати, науковці, міжнародні експерти.

Метою проведення заходу є:

- обговорення у професійному колі наболілих питань щодо забезпечення суддівської незалежності як важливої гарантії самостійності судової влади та умови захисту прав людини і основоположних свобод;

- дискутування на тему захисту суддів та необхідності вироблення відповідних законодавчих гарантій, які стануть ефективними інструментами у боротьбі з тиском на суддів та неповагою до суду.

Приводом для організації форум стали нещодавні події у Нікопольському міськрайонному суді Дніпропетровської області, у Солом’янському районному суді м. Києва, в Апеляційному суді м. Києва, в Октябрському районному суді м. Полтави, в Ірпінському міському суді Київської області тощо.

Разом з Київським апеляційним адміністративним судом до організації форуму долучилася Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів.

Пропонуємо заповнити ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ.

Реєстрація учасників та представників розпочнеться о 10:00 год. у приміщенні готелю «Київ» за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 26/1.

За детальною інформацією звертайтеся до координаторів заходу:

- Оксани Епель, судді Київського ААС, члена ВААС, за телефоном (066) 495-57-44 або електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

- Наталії Блажівської, віце-президента ВААС, за телефоном (098) 889-33-67 або електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- Ольги Шкіль, прес-секретаря Київського ААС, за телефоном (093) 648-75-87 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.