Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Іноземні колеги проводять дводенний семінар щодо електронного документообігу

Сьогодні працівники апарату Київського ААС переймали досвід в іноземних колег щодо електронного документообігу. Серед учасників – Вадим Сім’янчук, начальник відділу інформаційно-технічного забезпечення, Роман Чупака, оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин відділу інформаційно-технічного забезпечення, Ірина Авраменко, начальник відділу прийому та надання інформаційних послуг (інформаційний центр), Валентина Колумбет, начальник відділ документального забезпечення та контролю (канцелярія).

Дводенний семінар «Вивчення кращих практик застосування електронного документообігу в роботі рад юстиції та судових процесах» проводиться European Commission у співробітництві з Вищою радою правосуддя.

Загальною метою семінару є обмін досвідом та найкращими практиками країн-членів ЄС щодо ефективного забезпечення поширеного використання електронного документообігу у судах та радах юстиції. Семінар також послугує платформою для обговорення законодавства ЄС щодо використання електронних комунікацій та обміну інформацією між судами, сторонами по справі та суміжними органами.

Експерти з Італії, Португалії, Естонії, Іспанії та Латвії поділяться своїми знаннями стосовно передумов та основних випробувань переходу від паперового до електронного документообігу; обігу та захисту електронної документації та загальної електронної комунікації та обміну інформацією між суміжними органами.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.