Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Коментар щодо заміни суддів – членів колегії у справі

З огляду на значний суспільний інтерес до адміністративної справи №826/14052/17 за апеляційними скаргами Управління ДМС України в Київській області та представника Саакашвілі М.Н. – Чорнолуцького Р.В. на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 03 січня 2018 року, Київський апеляційний адміністративний суд інформує, що заміна суддів – членів колегії із розгляду вказаної справи Ганечко О.М. та Літвіної Н.М. відбулася відповідно до ст. 31 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв’язку з неможливістю продовжувати розгляд справи зазначеними суддями.

Згідно з вимогами ст. 31 Кодексу адміністративного судочинства України, Положення про автоматизовану систему документообігу суду, Засад використання автоматизованої системи документообігу у Київському ААС, заміну суддів-членів колегії здійснено автоматизованою системою з числа резервних суддів відповідної судової колегії, визначених рішенням зборів суддів.

Заміну суддів Літвіної Н.М. та Ганечко О.М. з тих же підстав здійснено і в інших справах, що розглядаються Київським апеляційним адміністративним судом.

 Прес-служба Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.