Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


01 лютого відбудеться онлайн-трансляція розгляду судової справи за апеляційною скаргою Міхеіла Саакашвілі

01 лютого 2018 року о 10:00 колегія суддів Київського ААС під головуванням Андрія Коротких розглядатиме адміністративну справу №826/14052/17 за апеляційними скаргами Управління Державної міграційної служби України в Київській області та представника Саакашвілі Міхеіла Ніколозовича – Чорнолуцького Руслана Васильовича на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 03 січня 2018 року у справі за адміністративним позовом Саакашвілі Міхеіла Ніколозовича до Управління Державної міграційної служби України в Київській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити дії.

Розгляд справи здійснюватиметься у залі судового засідання №7.

За перебігом судового засідання можна буде слідкувати під час онлайн трансляції на сайті Судової влади України (https://court.gov.ua/affairs/online/).

Крім того, враховуючи обмежену кількість осіб, яких вміщує зал судового засідання №7, та для забезпечення можливості слідкувати за перебігом засідання усім, хто прибуде безпосередньо до приміщення Київського апеляційного адміністративного суду по вул. Московській, 8, трансляція судового засідання здійснюватиметься також у загальному холі для відвідувачів (під’їзд №1, 1 поверх).

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.