Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Мін'юст організовує для молодих юристів Всеукраїнську студентську правничу зимову школу

Міністерство юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та за підтримки Європейського Університету з 30 січня по 04 лютого 2018 року планує проведення Всеукраїнської студентської правничої зимової школи.

Для участі запрошуються активні студенти-правники, керівники та актив юридичних клінік, члени студентського самоврядування юридичних навчальних закладів, молоді юристи та адвокати.

Навчання проходить у формі серії теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку.

Метою школи є формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Детальну інформацію про захід можна знайти на сайті Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Контактна особа від Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України – Євген Которобай (тел.: 093-733-47-88, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Джерело Міністерство юстиції України© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.