Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Студенти Школи судової журналістики відвідали перші судові засідання та лекцію судді

Не встигли наші студенти звикнути до щоденних візитів у суд протягом наступних двох тижнів, як одразу ми направили їх в судове засідання. На прикладі роботи колегії у складі Вікторії Мацедонської, Володимира Мельничука та під головуванням Ігоря Лічевецького та за участі секретаря Анни Шевчук вони ознайомилися з етапами судового засідання і правилами його проведення.

Після практичної частини суддя Юлія Ісаєнко розповіла учасникам, що і кого вони побачила власне у судовому засіданні. Суддя пояснила, що у колегії три судді, оскільки в апеляційному суді переглядається, перевіряється правильність рішення, ухваленого у суді першої інстанції. Обговорювалося питання гендерної рівності у колегії суддів і чи має вона значення, коли ми говоримо про судовий процес. Також студенти дізнались про місію кожного з учасників засідання: роль секретарів, функції судових розпорядників, можливості вільних слухачів.

На подив Юлії Ісаєнко, учасники правильно назвали різницю між позивачем, його представником, відповідачем (зокрема, в адміністративному судочинстві), його представником, апелянтом. Суддя також розповіла про виборчі справи та перебіг судового процесу. Найбільше вразило студентів той факт, що у такий період судді можуть розглядати справи у нічний час.

Цікавими та веселими стали історії з суддівської практики Юлії Ісаєнко, а зібрання пазлів із зображення судового процес і його учасників не залишило байдужим нікого з присутніх:)

Завтра Роман Кабачій, журналіст, медіаексперт Інституту масової інформації, проведе семінар щодо взаємодії із владою і професійними ЗМІ, журналістську етику та стандарти, роботу з джерелами інформації. Ірина Гермасименко, керівник апарату суду, проведе лекцію щодо судоустрою України.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.