Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Трансляції та коментування відкритих судових засідань в Україні. Інфографіка

Право на публічне слухання засноване на концепції відкритого і прозорого правосуддя, яка служить важливою гарантією інтересів окремих осіб і суспільства в цілому. Проведення публічних слухань допомагає забезпечити прозорість і сумлінність судового процесу та запобігти потенційним зловживання під час судового процесу. Саме тому важлива постійна робота в цьому напрямку.

Задля забезпечення права на публічні слухання українське законодавство передбачає як зйомки, так і трансляції судових засідань. А завдяки плідній співпраці громадських організацій, адвокатів, Ради суддів України, Державної судової адміністрації України, прес-служби органів суддівського самоврядування у 2015 році розроблено та поширено важливий механізм – трансляції судових засідань технічними засобами судів до мережі інтернет.

Громадська організація «Вектор прав людини», проект «Суд людською мовою» працює заради захисту права на справедливий суд, зокрема в забезпеченні права на публічні слухання і принципу гласності судових процесів.

Для поширення серед судів, учасників судових процесів, потенційних учасників судових процесів, вільних слухачів та  медіа  експерти ГО «Вектор прав людини», проекту «Суд людською мовою» розробили інфографіку «Трансляції та коментування відкритих судових засідань в Україні» за результатами аналізу Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Закону України «Про судоустрій і статус суддів», процесуальних кодексів.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.