Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Хто потрапив під вибірку моніторингу «День права знати»?

Нещодавно, 29 вересня, суддя Київського апеляційного адміністративного суду Яна Глущенко відвідала конференцію «День права знати: забезпечення доступу до публічної інформації».

Цей захід покликаний оголосити рейтинги за результатами моніторингу та оцінки рівня забезпечення доступу до публічної інформації суб’єктами владних повноважень.

З травня по вересень 2017 року центри «Ейдос» та демократії та верховенства права здійснювали моніторинг 96 органів місцевої влади, серед яких: 24 обласні держадміністрації, 22 обласні ради, 24 ради обласних центрів та 26 міськрад обласного чи районного значення – у кожній області охоплювалися по 4 органи влади.  

Ці рейтинги ґрунтуються на дослідженнях, які проводилися громадськими організаціями у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у рамках Платформи «Омбудсмен плюс». Моніторинг здійснювався за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи суспільного мовлення в Україні» відповідно до Методології оцінки рівня забезпечення доступу до публічної інформації суб’єктами владних повноважень, яка у 2016 році була розроблена громадськими експертами спільно з представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Ця Методологія складається з 4-ох розділів та дозволяє комплексно оцінити рівень забезпечення доступу до публічної інформації розпорядниками.

Під час третьої сесії «Реалізація права на доступ до інформації в судах України: результати моніторингу доступності сайтів судів» оприлюднили результати роботи, яку проводили протягом червня-серпня 2017 року. ГО «Платформа прав людини» проаналізувала стан оприлюднення інформації та визначила рівень інформаційної відкритості сайтів Конституційного Суду України, Верховного Суду України та 42 апеляційних судів.

До речі, це дослідження вперше проведено на підставі Методології оцінки рівня забезпечення доступу до публічної інформації суб’єктами владних повноважень.

Ознайомитися з оцінками та результатами моніторингу можна за посиланням.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.