(044) 254-21-99, (097) 517-67-65
Україна, 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30Анжела Слюсаренко

Анжела Слюсаренко

Новий погляд на судЯкість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Робочий візит австрійських суддів до України завершився в Київському ААС

Новим досвідом для українських суддів став робочий візит делегації іноземних колег.

Більше двадцяти австрійських суддів адміністративної юстиції сьогодні завітали до Київського апеляційного адміністративного суду. Серед них - Президент Європейської асоціації адміністративних суддів Едіт Целлер та Президент Асоціації Австрійських адміністративних суддів Зігфріт Кьонігсхофер.

З привітальними словами їх зустріли заступник голови Київського ААС Василь Ключкович, президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів Олександр Пасенюк, віце-президент асоціації Наталія Блажівська.

Під час своєї промови Василь Ключкович розповів про історію Київського ААС, юрисдикцію суду та специфіку його роботи.

Василь Ключкович, Зігфріт Кьонігсхофер, Едіт Целлер

Суддя-речник Київського ААС Євген Мєзєнцев ознайомив з роллю прес-служби у нашому суді: «Прес-служба заповнює інформаційну порожнечу між судом і суспільством. Наша мета – правдиве висвітлення роботи суду у ЗМІ та повної інформації про судові справи, що розглядаються». Також Євген Мєзєнцев розповів делегації про громадські проекти суду, зокрема, про Школу судової журналістики, профорієнтаційну та навчально-розважальну роботу з учнями столиці, роботу у напрямку створення універсального середовища.

Євген Мєзєнцев, Василь Ключкович, Зігфріт Кьонігсхофер, Едіт Целлер, Олександр Пасенюк, Наталія Блажинська

Едіт Целлер під час свого виступу зазначила, що Україні потрібна сильна і незалежна судова влада, бо без неї не буде демократії, та додала, що вся делегація рада побувати в судових засіданнях, щоб подивитися практичну частину роботи українських суддів. Її колега, Зігфріт Кьонігсхофер, подякував за теплий прийом та змогу познайомитися з роботою українських суддів. «Дуже важливо мати можливість порівняти дві системи, виявити позитивні і негативні сторони та перейняти кращі зразки практики, – доповнив Зігфріт Кьонігсхофер. – П’ять років тому ми провели велику реформу. Перехід від однієї системи до іншої викликає почуття непевності. І тут головне мати сильну асоціацію. Ми готові у майбутньому забезпечувати підтримку та сподіваємося на співпрацю в недалекому майбутньому».

Найочікуванішою для гостей стала участь у трьох судових засіданнях, де головуючими були Ірина Желтобрюх, Оксана Епель та Олена Губська. Судді КААС перед засіданнями виступили з брифінгами.

Цей захід став можливим завдяки співпраці Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів та Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Посольства Австрії в Україні, Європейської асоціації адміністративних суддів та Асоціації Австрійських адміністративних суддів.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.