Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Робочий візит австрійських суддів до України завершився в Київському ААС

Новим досвідом для українських суддів став робочий візит делегації іноземних колег.

Більше двадцяти австрійських суддів адміністративної юстиції сьогодні завітали до Київського апеляційного адміністративного суду. Серед них – президент Європейської асоціації адміністративних суддів Едіт Целлер та президент Асоціації австрійських адміністративних суддів Зігфріт Кьонігсхофер.

З привітальними словами їх зустріли заступник голови Київського ААС Василь Ключкович, президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів Олександр Пасенюк, віце-президент асоціації Наталія Блажівська.

Під час своєї промови Василь Ключкович розповів про історію Київського ААС, юрисдикцію суду та специфіку його роботи.

Василь Ключкович, Зігфріт Кьонігсхофер, Едіт Целлер

Суддя-речник Київського ААС Євген Мєзєнцев ознайомив з роллю прес-служби у нашому суді: «Прес-служба заповнює інформаційну порожнечу між судом і суспільством. Наша мета – правдиве висвітлення роботи суду у ЗМІ та повної інформації про судові справи, що розглядаються». Також Євген Мєзєнцев розповів делегації про громадські проекти суду, зокрема, про Школу судової журналістики, профорієнтаційну та навчально-розважальну роботу з учнями столиці, роботу у напрямку створення універсального середовища.

Євген Мєзєнцев, Василь Ключкович, Зігфріт Кьонігсхофер, Едіт Целлер, Олександр Пасенюк, Наталія Блажинська

Едіт Целлер під час свого виступу зазначила, що Україні потрібна сильна і незалежна судова влада, бо без неї не буде демократії, та додала, що вся делегація рада побувати в судових засіданнях, щоб подивитися практичну частину роботи українських суддів. Її колега, Зігфріт Кьонігсхофер, подякував за теплий прийом та змогу познайомитися з роботою українських суддів. «Дуже важливо мати можливість порівняти дві системи, виявити позитивні і негативні сторони та перейняти кращі зразки практики, – доповнив Зігфріт Кьонігсхофер. – П’ять років тому ми провели велику реформу. Перехід від однієї системи до іншої викликає почуття непевності. І тут головне мати сильну асоціацію. Ми готові у майбутньому забезпечувати підтримку та сподіваємося на співпрацю в недалекому майбутньому».

Найочікуванішою для гостей стала участь у трьох судових засіданнях, де головуючими були Ірина Желтобрюх, Оксана Епель та Олена Губська. Судді КААС перед засіданнями виступили з брифінгами.

Цей захід став можливим завдяки співпраці Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів та Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Посольства Австрії в Україні, Європейської асоціації адміністративних суддів та Асоціації Австрійських адміністративних суддів.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.