Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Київський апеляційний адміністративний суд відвідає делегація суддів з Австрії

29 вересня Київський апеляційний адміністративний суд відвідає австрійська делегація, до складу якої входять судді адміністративних судів,   Президент Європейської асоціації адміністративних суддів Едіт Целлер та Президент Асоціації Австрійських адміністративних суддів Зігфріт Кьонігсхофер. Судді зможуть взяти участь у судових засіданнях, що відбуватимуться в Київському ААС, та обговоренні проблематики розгляду окремих категорій спорів.

Зазначений візит до Київського апеляційного адміністративного суду запланований у рамках робочого візиту австрійської делегації для обміну досвідом, який триває з 27 по 29 вересня 2017 року, та партнерами якого виступають Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів та Організація з безпеки і співробітництва в Європі, Посольство Австрії в Україні, Європейська асоціація адміністративних суддів та Асоціація Австрійських адміністративних суддів.

Представники однієї найстаріших європейських адміністративних юстицій під час візиту візьмуть участь у Конференції «Австрійська та українська адміністративна юстиція: порівняльні аспекти», яка проходитиме 28 вересня 2017 року.

З питань акредитації представників ЗМІ просимо звертатися за номером телефону (044) 254–22–06, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактна особа – прес-секретар Київського ААС Ольга Шкіль.

 

Прес-служба Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.