Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Рада суддів України визначила дату продовження з'їзду суддів України

З'їзд суддів України продовжить роботу 13 листопада 2017 року, а документи кандидатів до КС прийматимуться з 8 вересня. Таке рішення прийняла на сьогоднішньому засіданні Рада суддів України.

Місцем проведення заходу визначений Міжнародний центр культури та мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац).

Нагадаємо, що позачерговий XIV з’їзд суддів розпочав роботу 14-15 березня 2017 року. На зібранні, зокрема, було обрано 4 членів Вищої ради правосуддя. Однак з'їзд не зміг обрати ще двох членів ВРП, а також був відкладений розгляд питання про призначення судді Конституційного Суду через те, що на той час не був ухвалений закон «Про Конституційний Суд України». Відтак у роботі з'їзду була оголошена перерва на невизначений строк.

Крім того, РСУ оголосила про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді КС. Документи прийматимуться з 8 вересня до 7 жовтня 2017 р.

До речі, цього року (або принаймні на початку 2018-ого) ще потрібно встигнути провести черговий XV з’їзд, на якому, зокрема, обрати нових членів РСУ.

Джерело – Закон і Бізнес© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.