Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Показники, що сприяли Київському ААС посісти перше місце серед апеляційних адмінсудів, – підсумки роботи за І півріччя 2017 року

Підбиття підсумків роботи за І півріччя 2017 року окружних адміністративних судів Чернігівської, Черкаської, Київської областей та міста Києва пройшло 4 вересня 2017 року у Київському ААС.

Вітальне слово та подальший звіт про роботу оголосила в.о. голови КААС Ірина Саприкіна.

Протягом цього періоду в провадженні суду, з урахуванням залишку нерозглянутих справ у попередньому періоді, перебувало 14 474 справи, що у 1,3 рази більше ніж у першом півріччі 2016 року та у 1,1 рази більше ніж у 2015 році. Не враховуючи 4 116 справ і матеріалів, що залишилися нерозглянутими у попередньому періоді, показник Київського ААС є найвищим серед апеляційних адміністративних судів України.

Найбільшу кількість рішень судів першої інстанції переглянули Ірина Саприкіна, Любов Костюк, Людмила Губська, Яна Глущенко, Володимир Кузьменко, Ігор Федотов, Олена Карпушова, Євген Чаку.

Порівнюючи з показникам усієї України, то у Київському ААС за перше півріччя 2017 року середньомісячна кількість розглянутих справ і матеріалів на 1 суддю – 53, в Україні – 45.

Основними категоріями справ, за якими Київський ААС здійснив апеляційний перегляд, є:

  • 40% або 4671 справа – спори щодо реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та у сфері публічної житлової політики;
  • 16,6% або 1939 справ – спори щодо адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства;
  • 13,5 % або 1577 справ – спори щодо реалізації публічної фінансової політики;
  • 6,3% або 736 справ – спори щодо забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування;
  • 6,3 % або 733 справи – спори щодо відносин публічної служби;
  • 4,8% або 565 справ – спори щодо забезпечення юстиції у сфері виконавчої служби та виконавчого провадження;
  • 4,1% або 481 справа – спори щодо реалізації державної політики у сфері економіки;
  • 8,4% або 982 справи – спори щодо інших категорій справ.

У першому півріччі 2017 року спостерігаємо позитивні зрушення у кількості змінених і скасованих рішень Вищим адміністративним судом України: якщо у вказаному періоді у 2015 році – 14,7%, у 2016 році – 23,5%, то  2017 році цей показник дорівнює 11,8%.

Говорячи про Київський апеляційний адміністративний округ, 25,5% – найкращий відсотковий показник співвідношення переглянутих судових рішень із зміненими та скасованими судовими рішеннями. Він належить Київському окружному адміністративному суду, а найгірший, 30,2%, – Черкаському окружному адміністративному суду.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.