Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


У Києві відбувся навчальний семінар для журналістів

За час судової реформи у Києві організовували велику кількість заходів на цю тему. Участь у дискусіях брали адвокати, судді, представники влади. Цього разу цільовою аудиторією нового заходу стали представники ЗМІ.

Проект USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», Рада суддів України та Національна спілка журналістів України сьогодні провели семінар для журналістів і про журналістів у рамках судової реформи.

Семінар був поділений на тематичні сесії: «Судова реформа щодо судів і суддів», «Правова допомога – що це для людини», «Реформування адвокатури в України. Правова допомога», «Прокуратура в процесі реформування».

У першій сесії взяв участь суддя-речник Київського ААС, член Ради суддів України Євген Мєзєнцев. Його виступ стосувався теми основних засад судової реформи щодо устрою судової влади та статусу суддів.

Для учасників заходу організатори підготували майстер-класи. Головний редактор порталу «Юридическая практика» Сергій Савченко провів майстер-клас «Практичні приклади вдалого висвітлення відомих судових процесів у ЗМІ. Розбір помилок на інших прикладах», головний редактор Видавничого дому «ОГО», викладач Національного університету «Острозька академія» Віталій Голубєв – «Засоби підвищення читабельності матеріалу на судову тематику».

Частиною практичного навчання став прес-брифінг для учасників семінару «Основні претензії до кандидатів на посади у Верховний Суд України». Після цього Віталій Голубєв обговорив результати вправи – підготовку матеріалів за результатами прес-брифінгу.

У третій тематичній сесії Євген Черніков, представник ГПУ, виступив з доповіддю про основні засади функціонування прокуратури після судової реформи.

Семінар завершився відвідуванням Вищої кваліфікаційної комісії України, де учасники підбивали підсумки та ділилися коментарями і враженнями.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.