Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


У Верховній Раді зареєстровані законопроекти про пенсійну реформу

Сьогодні у парламенті зареєстровано чотири проекти про внесення змін до законодавства стосовно пенсійної реформи розробленої у Кабміні.

На сайті Верховної Ради 22 червня з'явилися законопроекти: №6614 «Проект закону про внесення змін у деякі законодавчі акти України про підвищення пенсій», №6615 «Проект закону про внесення змін до ст. 588 Митного кодексу України з питань пенсійного забезпечення», №6616 «Проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань пенсійного забезпечення», №6617«Проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України про підвищення пенсій».

Нагадаємо, раніше Національна рада реформ схвалила проект пенсійної реформи, розробленої Кабміном. Після чого, члени Уряду схвалили чотири законопроекти і направили їх на розгляд до Верховної Ради.

У травні Уряд презентував свій план «осучаснення» пенсій. Його заходи охоплюють період аж до 2023 року, але поки що відчутним результатом буде тільки підвищення мінімальної пенсії до 1373 грн. Гроші на це планують отримати від підвищення мінімальної зарплати.

Також законопроект щодо реформування пенсійної системи вводить правила визначення розміру пенсій для усіх громадян, без огляду на статус та місце роботи. Згідно з ними, розмір пенсії кожного громадянина розраховуватиметься за новою формулою.

Джерело – Закон і Бізнес© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.