Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Інвалідність не обмежує, обмежує дискримінація: семінар щодо інклюзивності суду провели у КААС

Представники суду, які працюють безпосередньо з відвідувачами, мають бути максимально обізнаними у правильному спілкуванні з людьми з інвалідністю.

З цією метою для працівників Київського апеляційного адміністративного суду, Апеляційного суду Київської області, Окружного адміністративного суду міста Києва сьогодні провели семінар «Інклюзивний суд: доступність правосуддя для мало мобільних користувачів».

Завдяки Олегу Палазюку з Національної асамблеї інвалідів України та Наталії Чумак з громадської організації «Інституту судового менеджменту» представники інформаційного центру, відділів правової роботи, документального забезпечення та контролю, забезпечення судового процесу, забезпечення роботи керівника апарату та служби розпорядників дізналися основні теоретичні засади: що таке інклюзивність, хто належить до людей з інвалідністю, якими мають бути інклюзивний суд та доступність до суспільних благ, проаналізували міжнародний досвід.

Проведення таких семінарів є частиною реалізації Програми із забезпечення безбар’єрного доступу до правосуддя для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.