Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Рейтинг веб-сайтів український судів. Результати Київського ААС

Інститут розвитку регіональної преси у 2015 році вперше проводив моніторинг веб-сторінок українських судів за сприяння проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні».

Його мета – визначення кількісних і якісних характеристик відкритості, тобто оприлюднення на офіційних сайтах інформації про діяльність судів та забезпечення громадян поточною інформацією про судові справи.

У 2016 році сайт kaas.gov.ua Київського апеляційного адміністративного суду посів 4 місце серед 47-ми досліджуваних веб-сторінок та веб-сайтів українських судів. Для нас це велика гордість та мотивація для досягнення ще кращих результатів у наступному рейтинзі за 2017 рік.

Моніторинг проводився за усталеними параметрами, які включають у себе загальну інформацію про суд, його структуру, суддівське самоврядування, відомості про інформаційні системи та електронні сервіси, про заходи щодо протидії корупції, нормативно-правові засади діяльності суду, кадрове забезпечення, бюджет, фінанси тощо.

У цьому році, порівняно з аналогічним звітним періодом 2015 року, рівень інформаційної відкритості веб-сайтів судів зріс на 10%, що можна вважати дуже високим показником.

На думку ГО «Інститут розвитку регіональної преси», такого результату вдалося досягти завдяки зростанню зацікавленості судів у збільшенні власної відкритості до громади, злагодженій роботі працівників та апарату суду, а також завдяки активній позиції прес-служб, які все швидше та ефективніше реагують на зауваження експертів.

МОНІТОРИНГ інформаційної відкритості веб-сайтів судів

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.