Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Вітаємо нашого колегу, суддю у відставці Олександра Хрімлі із отриманням нового наукового звання

2 червня 2017 року в Інституті економіко-правових досліджень НАН України суддя у відставці Олександр Хрімлі успішно захистив дисертацію «Інститут захисту прав інвесторів», йому було присуджено науковий ступінь доктора юридичних наук.

До дисертації була видана монографія «Захист прав інвесторів у сфері господарювання: теоретико-правовий аспект», у якій сформульовано поняття й особливості інституту захисту прав інвесторів у сфері господарювання. Автор розглянув співвідношення публічно-правових і приватно-правових інтересів у сфері захисту прав інвесторів. Проаналізував законодавство щодо захисту прав інвесторів у сфері господарювання. А також запропонував класифікацію форм захисту прав інвесторів у сфері господарювання та надав їх теоретико-правовий аналіз.

Видання буде корисним для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних і економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, юристів-практиків, працівників судових органів, органів державної влади й місцевого самоврядування.

Київський апеляційний адміністративний суд щиро вітає Олександра Хрімлі з визначним досягненням у науковій діяльності. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та ставити нові цілі у розвитку українського права!

МОНОГРАФІЯ українською мовою

МОНОГРАФІЯ англійською мовою

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.